Montaj & Demontaj

 

Proje karakteristik bilgilerini aldıktan sonra, yurt içinden temin edilecek tüm ekipmanların dizaynını yaparak

Revizyon & Bakım

 

Endüstriyel Tesislerin Yerinde Revizyon Kapasite Artırımı Bakım ve Onarım Hizmetlerini Sunmaktayız

İş Gücü Desteği

 

Profesyonel yarı profesyonel ve ara eleman Mavi ve Beyaz Yaka Desteği İle Endüstriyel Tesis Partneri

Ekipman Yedek Parça

 

Endüstritel Tesislerin Makina ekipman ve yedek parça temini yerinde montaj ve demontajı hizmeti

Faaliyet Alanları & Hizmetlerimiz

 

Çimento Fabrikaları

 

Kırıcıdan , paketlemeye kadar endüstriyel ekipmanlarının tamamının montaj demontaj ve devreye alma işleri sorunsuz ve zamanında yapılmaktadır.

 

 

Demir Çelik Fabrikaları

 

MTKC A.Ş. demir çelik fabrikalarının teknolojik yapısal çelik makina ve diğer ara çelik elemanlarının montaj demontaj ve revizyon işlerini yapmaktadır.

 

Enerji Santralleri

 

MTKC A.Ş. enerji santralleri , çevrim santralleri, uçucu kül seperasyon tesislerine ait reaktör , sevk hatları, stokhollerin montaj ve bakım işerinde uzmandır.

 

Petro Kimya Tesisleri

 

Sabun Fabrikası, deterjan fabrikası, şampuan fabrikası, çamaşır suyu fabrikaları, gübre tesislerinde montaj demontaj revizyon kapasite artırım işleri yapmaktayız.

Kırma Eleme Beton Santralleri

 

Maden sanayi , kırma eleme tesisleri, beton santralleri ,revizyon bakım montaj ve demontaj çalışmalarını MTKC A.Ş. ekibi olarak yapmaktayız.

 

Gıda ve İçecek Tesisleri

 

Yağ fabriikası, meyve suyu fabrikası, et kombina tesisleri , un fabrikası, entegre gıda işleme tesisi, agro stokhollerinin montaj demontaj ve makina montaj işleri.

 

Cam Sanayi

 

Yurt içi ve yurt dışında birçok cam işleme tesisine ait sıcak ve soğuk ünitelere ait makina ekipman montajını zamanında eksiksiz ve iş güvenliğine dikkat ederek yapmaktayız.

 

Maden ve Toprak Sanayi

 

Mikronize kalsit, alçı, kireç bentonit, alçı plaka tesisleri kurulumu mekanik montaj demontaj ve revizyon işlerine ait makina ve ekipman montaj demontaj hizmeti.

 

Çelik Yapılar

 

Yapısal çelik ve araçelik alanlarında hizmetimiz yerinde imalat demontaj ve revizyon çelik konstrükyon imalat ve montajını yapmaktayız.

 

 

Endüstri Tesisleri Revizyon ve

Kapasite Artırım Projeleri

Endüstriyel Mineral Tesisleri

 

Endüstriyel Mineral Tesislerin, ihtiyaç duyulan tane boyutu ve hedeflenen kapasitede Kırma-Eleme-Yıkama-Homojenleştirme, Mobil Kırma-Eleme, Mikronize Öğütme, Mikronize Eleme-Seperasyon, Cevher Zenginleştirme, Pnömatik Nakil-Miksaj-Dozajlama-Tartım-Paketleme,

Seramik Sanayi

 

Seramik endüstriyel tesis, duvar karosu, yer karosu ve sırlı granit ürün, makina ve mekanik ekipman montajı öğütme değirmenleri ,sabit ve hareketli sırlama kabinleri, Diskli sırlama kabinleri gibi ekipmanları montajı alanında uzman kadromuz ile

Metalik Cevher Tesisleri

 

Endüstriyel veya metalik cevher zenginleştirme tesislerine kırma, eleme, boyutlandırma ekipmanlarının yanı sıra, gravitasyonel ve manyetik ayırım ekipmanları ile flotasyon sistemlerini tedarik ediyor, tesis dizaynı yapıyor ve kurulum hizmeti veriyoruz.

 

Gıda & İlaç Sanayi

 

Gıda ve ilaç sanayinin ihtiyaç duyduğu stoklama, dozajlama, pnömatik veya mekanik nakil ile farklı ürün reçetelerine uygun miksaj makinelerini temsilcisi olduğumuz firmalar aracılığıyla sunmaktayız.

 

Liman ve Lisanslı Silo Depoculuk

 

Liman sanayi ekipmanları olan starmajor, shiploader, bunker , çene sevk yolları, sevk hatlartı, helezonlar, havalı bantların sevki grain buğday, arpa, mısır gibi gıda tahıl ürünlerinin stok sevk ve nakil ekipmanlarının montaj çalışmalarını yapmaktayız.

 

Atık Geri Dönüşüm Tesisleri

 

Geri dönüşüm tesisleri için parçalayıcı ekipmanlar, katı pompaları, atık susuzlandırma sistemleri tederik ediyoruz. Ayrıca geri kazanılmış plastik gibi değerli atıkların tekrar kullanılabilir hale getirebilmek için özel öğütme ve eleme sistemleri montaj ve tedarik hizmetini sunmaktayız.v

Plastik & Kauçuk Fabrikaları

 

Plastik ve kauçuk sektörünün ihtiyaç duyduğu, taşıma, dozajlama, miksaj eleme ve öğütme sistemlerini tedarik ediyor ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.Projelerin yerinde mekanik montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Boya & Kimya Sanayi

 

Boya ve kimya sektörüne yönelik olarak öğütme, dozajlama, tartım, karıştırma ve pnömatik nakil sistemleri tedarik edilen makinaların montajını yapmaktayız. Projeye uygun olarak yerinde iş güvenliğine uygun olarak revizyon demontaj işlemlerini yapmaktayız.

Yapı Kimyasalları Tesisi Kurulumu

 

Yapı kimyasalları sektöründe hammadde hazırlamadan paketlemeye kadar tüm proseste yer alıyoruz.Kırıcıdan Paketlemeye kadar tüm ekipmanlarını yerinde montaj için uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız.

 

Sektörel Uygulama Alanları

Partnerlerimiz

MTKC DANIŞMANLIK ENERJİ GIDA SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

 

Adres Batıkent Mah. Muhsin Yazıcıoğlu bul. Palmiye sit B blok altı no:30 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP

 

Telefon +90 850 227 0597 - +90 342 999 46 40

Cep +90 530 1020597

Faks +90 342 999 4640

 

E-posta info@mtkc.com.tr

 

© 2020 MTKC Danışmanlık Enerji Gıda San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.